Gaminiai

MINOLTA DIGITAL CAMERA  

Lengvoji maisto pramonė

Barų, restoranų, kavinių, valgyklų ir kitų maistą ruošiančių įstaigų pagalbinė įranga. Tai ir gartraukiai, stalai, indų plovimo vonios, stelažai, indaujos, konvekcinių krosnelių stovai, bei kiti gaminiai iš maistinio nerūdijančiojo plieno.

img_0070  

Maisto pramonė

Žuvies, mėsos, žemės ūkio produkcijos perdirbimo įmonių įranga. Įvairūs hidrauliniai ir mechaniniai keltuvai, transporteriai, dozatoriai, išdorojimo linijos, stalai, įvairios talpyklos, plovimo stotelės, įrankių dezinfekavimo įrenginiai, durys, bei kiti gaminiai iš maistinio nerūdijančiojo plieno.

dsc_6509  

Turėklai

Įmonių, pramoninio tipo objektų, privačių namų, laivų aptvėrimai, apsaugos, turėklai, porankiai, aptvėrimai neįgaliesėms, kolonų apdailos, vartai, tvoros ir panašaus tipo gaminiai.

dsc_6352  

Įrenginiai

Įvairiausių tipų ir paskirties įrenginiai, įmonėms ir įstaigoms, pagal užsakovo pateiktas technines sąlygas, arba projektą. 

dsc_6567  

Statiniai

Įvairios stambiagabaritės konstrukcijos iš metalo. Reklaminiai stendai, priestatų ir statinių metaliniai karkasai, stogeliai, laiptai, laiptinės, aikštelės, perėjimai, aptarnavimo platformos, didelius svorius atlaikantys stelažai, priešgaisrinės kopėčios ir kiti.

MINOLTA DIGITAL CAMERA  

Įvairūs

Įvairios paskirties ir formų nestandartiniai gaminiai, konteineriai, talpos, medicininės spintos, lauko spintos, detalės, rėmeliai, stoveliai, dėžutės, laikikliai ir kiti gaminiai, kurie nepatenka į aukščiau nurodytas kategorijas.

 

Komentavimo galimybė išjungta.